This website requires JavaScript.

Кранові ваги купити в Києві

Нажаль, за вказаним запитом нічого не знайдено

Для залізничної та платформної ваги потрібні певні умови для розміщення (платформа, дренажна система), то кранові ваги обходяться без подібних приготувань. Їх часто застосовують для розвантаження суден та залізничних вагонів.


Робочий пристрій фіксується на гаку чи траверсі. Підвісні кранові ваги використовуються під час роботи з великомірними вантажами. Другий вид дозволяє оперативно зважувати довгі труби, зібрані в пакети елементи, сильно нагріті ємності (наприклад, цеху розливу металу у форми). Ваги кранові електронні виконують підйом, переміщення та зважування вантажу.


Ті моделі, які призначені для роботи на відкритому повітрі, мають захист від термічного та вологого дисбалансу. Кожен виріб виготовлено з урахуванням високої міцності і не пошкодиться при випадкових ударах. Коли поряд не можна перебувати, робота проводиться за допомогою пульта керування у віддаленому режимі. На ваги кранові електронні ціни збільшуються, якщо вибрати модель з передачею інформації на смартфон або комп'ютер за допомогою функції блютуз.


За рахунок опції режиму очікування електронні ваги кранові зберігають енергетичний потенціал, а потужний акумулятор дозволяє їм без перебоїв працювати тривалий час.


Залежно від обсягу робіт та категорії зважування вантажів, пропонується кранові ваги купити вантажопідйомністю 0,5т, 1т, 3т, 5т і 10т.

Читати далі