This website requires JavaScript.

Сервісний центр TECHNOLOGIC

Якщо у Вас виникають труднощі при роботі з торговим обладнанням, навіть придбаним не у нас, Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу!

img

Сервіс TECHNOLOGIC - друге життя вашому обладнанню

З 2015 року компанія "TECHNOLOGIC" отримала офіційний статус Авторизованого Сервісного Центру з ремонту та обслуговування торгового обладнання таких світових брендів, як Newland, IDPRT, TYSSO, ASAP, IMIN. Наші фахівці також проводять діагностику та ремонт обладнання Zebra, DIGI, TSC, CAS, Datalogic, CITIZEN, DATECS, ARGOX, POSIFLEX. Великий склад запчастин на території України дозволяє робити це якісно та оперативно. Також Сервісний Центр компанії входить до Реєстру ЦСО, які мають право на технічне обслуговування всієї фіскальної техніки.

Отримуй більше з сервісним центром TECHNOLOGIC

ico
Комплексна діагностика

Майстри сервісного центру TECHNOLOGIC проведуть повну діагностику вашого торгового обладнання та прорахують вартість та доцільність ремонту.

ico
Комфорт на максимум

Поки ваш пристрій в ремонті, ми запропонуємо вам підмінний пристрій в оренду, наприклад: сканер штрих-коду, термінал збору даних або принтер чеків, а також каву, чай та цукерки.

ico
Найкращі запчастини

Ми є сертифікованим сервісним центром. У процесі ремонту ми використовуємо тільки перевірені і надійні запчастини. Тільки найвища якість для наших клієнтів!

ico
Швидко

Ми цінуємо ваш час і знаємо, як важливо дотримуватися дедлайнів. Наші майстри працюють швидко і якісно. У максимально короткий термін ми полагодимо ваш пристрій.

ico
Якісно

Ми націлені на якість. Наші майстри — професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід з ремонту техніки, а також сертифікати, які підтверджують їх високий рівень..

ico
З гарантією

Ми надаємо гарантію на встановлені деталі та на виконані роботи. У разі виявлення неполадок після ремонту, наші майстри оперативно усунуть проблему.

В сервісному центрі TECHNOLOGIC вже відремонтовано

ico
638
Сканери штрих-кодів
ico
274
Термінали збору даних
ico
182
POS-термінали
ico
375
Принтери етикеток
ico
564
Принтери чеків
ico
1276
Інше обладнання

Запит на експрес ремонт

Привезіть або надішліть

Ви можете особисто доставити обладнання на ремонт за адресою м.Київ, вул. Троїцько-Кирилівська 8, офіс 26, або надіслати Новою Поштою з будь-якого міста України.

Викликати кур’єра

Наш кур'єр забере зламаний пристрій у зручному для вас місці. Після ремонту ми доставимо ваш відремонтований пристрій назад. Вартість послуг прорахуємо індивідуально у кожному окремому випадку.

Як працює сервісний центер TECHNOLOGIC

Приймаємо обладнання

Ви привозите або наш кур'єр забирає ваш пристрій до нас в сервісний центр.

Проводимо діагностику та ремон

Наш майстер діагностує пристрій і повідомляє вам точну вартість і терміни, після чого приступає до ремонту.

І як нове

Видаємо повністю відремонтоване обладнання з гарантією.

 • ico
  Наша адреса

  04080, м. Київ, вул. Троїцько-Кирилівська 8, офіс 26

 • ico
  Наш графік роботи

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00
  сб, нд - ВИХІДНИЙ

 • ico
  Найближчі станції метро

  Почайна
  Дорогожичі
  Лук’янівська

Є питання?

Якщо у вас є питання – напишіть нам. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

/img